İzmir Halı Yıkama İletişim Bilgisi

0 232 271 75 75 - 0 232 271 81 81

Buca Halı Yıkama

BUCA HALI YIKAMA

Gündelik hayatımızda çok fazla rağbet gören eşyalarımızdan birisi şüphesiz ki halılar diyebiliriz. Gerek iş yerlerimizde, gerekse ev hayatımız üzerinde yoğunlukla kullanılması ve insan popülasyonunun oldukça sık bir şekilde kullanımı dolayısıyla hızlı bir şekilde kirliliği söz konusudur. Hal böyle olunca da halı yıkamanın önemi günümüzde oldukça önemlidir.

Halılarımızın günlük olarak temizlenmesi, toz ve benzeri mikroorganizmalara yapısı gereği elverişli olmasıyla birlikte bütün pisliği örten yüzeysel temizleme sonucunda da diplere kadar inen pisliklerin zaman içerisinde üreyerek yoğunlaşması hem insan sağlığı açısından hem de temizlik açısından oldukça zararlı olabilmektedir. Buca Halı yıkama firması olarak sizlerin var olan halılarınızı detaylı temizlik adı vermiş olduğumuz özel yıkama sistemimizle bu dertlerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Buca Halı yıkama firmamıza telefon üzerinden ulaşabilir ve servis araçlarımızın gelmesiyle birlikte halılarınızı bulunduğunuz yerden alarak detaylı temizleme işleminin başlangıcı gerçekleşmiş olacaktır.

Günümüzde evlerde, sokaklarda halılarını yıkayan pek çok insan görmüşsünüzdür. Kesinlikle onay vermediğimiz bu sistemle, mevcut halılarınızın hem ömrünü kısaltmış olacak, hem de halılarınızın boyasının akması, yıpranması, bağlantı noktalarının hasar görmesini istemeden yapmış olabilirsiniz. İstemeden yapacağınız bu işlemlerin başında, sert fırçalar aracılığı ile temizlenmeye çalışan halıların ömrünü kısaltabileceğiniz gibi, bağlantı noktalarında ki iplerinde aşınması sonucunda kopmalara meyil vermiş olacaksınız.

BUCA HALI YIKAMA FİRMASI

Firmamız tamamen güvenli, garantili ve mevcut kirleri tamamen yok edecek özel yıkama şampuanları kullanarak ilk etapta halılarınızın bu kirlerin yumuşamasını bekliyor ve sonrasında yapılacak yıkama işlemleriyle bu kirlerden sorunsuzca arındırmaktadır. Üstelik piyasa fiyatlarına göre çok daha astronomik rakamlar karşılığında sizlere bu hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve oluşabilecek riskleri de değerlendirerek kusursuz bir temizlik çıkartarak sizlere bunun fark edilmesini sağlamaktadır. Sizlerde halılarınızın ömrünün uzun, odanızın ferah ve şeffaf doğal ortam olmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Buca Halı yıkama firmamız kurulmuş olduğu ilk günden bu yana kesinlikle vazgeçemeyeceği sistemlerden birisi olarak müşteri memnuniyetine önem vermekte ve sizlerin talepleri doğrultusunda hareket eden sektörün en önemli isimlerinden birisi olmuş ve bu şekilde yoluna emin adımlarla gitmeyi hedeflemektedir.

6.554 kez görüntülendi